Sissejuhatuseks

Palju planeerimist, uurimist, korraldamist, ostlemist ja pakkimist ning lõpuks ongi käes aeg, kui ettevalmistustele tuleb hakata joont alla tõmbama. 21.10.16 alustame oma 7-kuulist seiklust Kagu-Aasias.

Plaanis on külastada Nepaali, Põhja-Indiat, Myanmari, Taid, Kambodžat, Vietnami, Laost, Filipiine, Malaisiat ja Indoneesiat. Et endal oleks hea hiljem meenutada ja kodustel huvitav meie tegemisi jälgida, üritame jõudu mööda (ja interneti olemasolul) siia kodulehele laadida nii pikemaid tekste, pilte kui videosid.

Sissejuhatuseks veel vastused mõnedele küsimustele.

Miks me nii pikaks ajaks üldse reisima läheme?

Lühidalt seetõttu, et see tundub tore. 🙂 Aga ehk on selles natuke ka soovi astuda korraks kõrvale ootuspärasest rajast „kool-töö-pension“, võtta aega, et nautida vabadust ja teha asju, mis tõeliselt meeldivad, tunda ennast täis lapselikku avatamisrõõmu.

Miks just Kagu-Aasia?

Kagu-Aasia on põnev, suhteliselt odav ja enamjaolt turvaline kant, kus seljakotirändurina iseseisvalt ringi liikumine erinevalt nii mõnestki teisest huvitavast maailma piirkonnast on täiesti võimalik.

Miks just nüüd?

Millal siis veel…Ülikool lõpetatud, siduvaid kohustusi Eestis pole ja soov minna on suur.

Mis tunne on?

Ootusärevust on palju ja natuke on hirmus ka (ei tea, kas kõik vajalik sai ikka kaasa pakitud? Kas midagi tähtsat on veel jäänud järgi uurimata?). Aga tunne, et ühe unistuse täitumine on kohe algamas, on hea.

E-luger on täis lugemata raamatuid, Spotify kuulamata laule ja reisimärkmik tühjasid lehti…

Kuulmiseni!

One Comment

Avalda arvamust